Arbetsgrupp

Arbetsgrupp

YIN/Sveriges arbetsgrupp består i dag av Adam Tideman, DLA piper, Autilia Arfwidsson, Uppsala universitet, Dina Jakupovic, Grant Thornton, Linn Kihlstrand, Mannheimer Swartling, Niklas Elofsson, PwC och Tara Curovic, Svalner.


Nedan framgår kontaktuppgifterna till medlemmarna i arbetsgruppen. Vid frågor kontakta gärna någon av medlemmarna i arbetsgruppen.


Autilia Arfwidsson

Uppsala universitet

Autilia.arfwidsson@jur.uu.se


Adam Tideman

DLA Piper

Adam.Tideman@dlapiper.com


Dina Jakupovic

Grant Thornton

dina.jakupovic@se.gt.com


Linn Kihlstrand

Mannheimer Swartling

linn.kihlstrand@msa.se


Niklas Elofsson

PwC

elofsson.niklas@gmail.com


Tara Curovic

Svalner

Tara.Curovic@svalner.se